موتور خبرخوان هوشمند موکسو رکورد ۲۰۰ هزار مطلب را شکست!

وب سایت خبرخوان هوشمند موکسو در کم‌تر از یک سال، موفق شد به رکورد ۲۰۰ هزار مطلب دست یابد.

موتور خبرخوان هوشمند موکسو رکورد ۲۰۰ هزار مطلب را شکست!
وب سایت خبرخوان هوشمند موکسو

با سلام و عرض ادب خدمت شما بازدیدکنندگان و کاربران محترم وب‌سایت موتور خبرخوان هوشمند موکسو

پس از چند سال تلاش برای توسعه‌ی سیستم پیشرفته‌ی خبرخوان هوشمند و انجام تست‌های فراوان، سرانجام نسخه‌ی جدید ما حدود یک سال قبل راه‌اندازی شد و خدا را شکر می‌کنیم که در کنار شما، با قدرت به توسعه‌ی خدمات و امکانات سایت ادامه داده‌ایم.

اکنون مفتخریم اعلام کنیم سیستم خبرخوان هوشمند موکسو موفق شده است تا این لحظه بیش از ۲۰۰ هزار مطلب و مقاله از وب‌سایت‌های برتر و با کیفیت ایرانی را پایش کرده و آن‌ها را به‌طور دسته‌بندی‌شده و کاملا دردسترس، در اختیار کاربران قرار دهد.

شایان ذکر است ما به منابع خود احترام می‌گذاریم و همیشه پیوند مستقیم به مقالات اصلی در وب‌سایت‌های اصلی در انتهای هر مطلب ارائه شده است.

چشم انداز

اما در سال جدید برنامه‌هایی برای انتشار محتوای اختصاصی نیز داریم. این یعنی از این به بعد تیم تحریریه ی موکسو علاوه‌بر خبرهایی که به‌طور خودکار از سراسر وب توسط سیستم هوشمند جمع‌آوری می‌شود، مطالب اختصاصی منتشر خواهند کرد. در واقع موکسو هدف خود را از جمع‌آوری محتوا به تولید محتوا نیز گسترش داده است.

راه اندازی موتور جستجوی فارسی قدرتمند

ما یک موتور جستجوی کاملا فارسی قدرتمند آماده کرده ایم که می‌توانید با استفاده از آن در سراسر وب به دنبال محتوای موردنظر خود بگردید!

موتور جستجوی فارسی موکسو از جستجوی وب، تصاویر، ویدیو، زیرنویس، اخبار و ... پشتیبانی می‌کند. برای دسترسی به این بخش می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://search.moxo.ir

امکانات برای اعضا

شما بازدیدکنندگان محترم موکسو می‌توانید با ثبت‌نام در سایت، از امکانات جذاب ما استفاده کنید. شما می‌توانید مطالب مورد نظر خود را از طریق  پنل کاربری خود ارسال کنید تا درصورت تأیید توسط مدیریت، به‌نام خود شما در سایت ثبت شود.

علاوه‌براین امکان دنبال کردن مطالب منتشر شده توسط سایر اعضا نیز وجود دارد.

موکسو به هر کاربر یک صفحه‌ی شخصی اختصاص می‌دهد که در آن فهرست افراد دنبال‌شده، افراد دنبال کننده و مطالب منتشر شده توسط هر فرد نمایش داده می شود.

همچنین به‌زودی امتیازات کاربری بابت بازدید از مطالب، نظر دادن، کلیک روی تبلیغات و ارسال مطلب در موکسو فعال خواهد شد که به ازای هر سطح از امتیازات شما، مبلغی به‌طور نقدی به‌عنوان پاداش به شما اختصاص داده خواهد شد.

امیدواریم در کنار شما، به پربار شدن هرچه بیشتر وب‌سایت کمک کنیم.