پیام‌های تبریک وزیران خارجه بولیوی و برزیل به امیرعبداللهیان

به گزارش خبرآنلاین، «کارلوس آلبرتو فرانکو فرانسا» وزیر امور خارجه برزیل  در پیامی خطاب به حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، اخذ رای اعتماد و آغاز...

پیام‌های تبریک وزیران خارجه بولیوی و برزیل به امیرعبداللهیان

به گزارش خبرآنلاین، «کارلوس آلبرتو فرانکو فرانسا» وزیر امور خارجه برزیل  در پیامی خطاب به حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، اخذ رای اعتماد و آغاز به کار ایشان  را تبریک گفت. وزیر امور خارجه برزیل  در این پیام ابراز امیدواری نمود، با تشریک مساعی امیر عبداللهیان و در راستای گسترش روابط دیرینه دوجانبه، دو کشور قادرخواهند  بود به حوزه تجارت و همکاریهای فیمابین، از جمله در زمینه کشاورزی شور و تحرک تازه ای بخشند.

همچنین «روخیلو مایتا مایتا» وزیر امور خارجه بولیوی  در پیامی خطاب به حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، اخذ رای اعتماد و آغاز به کار ایشان  از طرف ملت و وزارت امور خارجه این کشور را تبریک گفت و برای وزیر امور خارجه کشورمان در سمت جدید آرزوی موفقیت نمود. وزیر امور خارجه بولیوی در این پیام تاکید کرد، دولت بولیوی خواستار تقویت دوستی و همکاری میان دو کشور به منظور ادامه ارتقاء توسعه اقتصادی و اجتماعی و دستیابی به نوآوریهای علمی و فنی و همچنین حصول به اهداف دو ملت ایران و بولیوی است.

311311