واکنش عجیب تام کروز به پیدا شدن سوخت جت در خون بازیگر فیلم «تاپ گان: ماوریک»

«تاپ گان: ماوریک» که مدت‌ها در حال ساخت بود، در سه روز اول اکران در سینماهای آمریکای شمالی، حدود ۱۲۴ میلیون دلار از فروش بلیت به دست آورد. حالا آمارهای...

واکنش عجیب تام کروز به پیدا شدن سوخت جت در خون بازیگر فیلم «تاپ گان: ماوریک»

«تاپ گان: ماوریک» که مدت‌ها در حال ساخت بود، در سه روز اول اکران در سینماهای آمریکای شمالی، حدود ۱۲۴ میلیون دلار از فروش بلیت به دست آورد. حالا آمارهای فروش باکس آفیس از نزدیک شدن فروش این فیلم به ۱ میلیار دلار خبر می دهد. «تاپ گان: ماوریک» با تبلیغات شفاهی، نقدهای فوق‌العاده و تور تبلیغاتی جهانی، به راحتی به یکی از بزرگترین موفقیت‌های حرفه‌ای تام کروز تبدیل شده است. این فیلم که دنباله «تاپ گان»است، در حال حاضر به عنوان بهترین فیلم دوران بازیگری کروز رتبه بندی شده است.

ماجرای سوخت جت در خون مایلز تلر بازیگر «تاپ گان: ماوریک» چیست؟مایلز تلر هنگام فیلمبرداری «تاپ گان: ماوریک» به کشف تکان دهنده ای دست یافت. این بازیگر در برنامه «آخر شب» (Late Night) با ست مایرز صحبت کرد. او در این برنامه تعریف کرد، پس از اینکه در صحنه فیلمبرداری «تاپ گان: ماوریک»، پوستش شروع به کهیر زدن کرد، متوجه شده است که مواد ضد اشتعال، آفت کش و سوخت جت، در خونش وجود دارد.

ماجرای سوخت جت در خون مایلز تلر بازیگر «تاپ گان: ماوریک» چیست؟این بازیگر ۳۵ ساله به یاد می آوردوقتی فرود آمدند با خالش خوب نبود. به شدت حرارت بدنش بالا بود و دیوانه وار خودش را می خارید. او از جت خارج می شود و می بیند که تمام بدنش کهیر زده است. او بلافاصله برای آزمایش خون به دکتر مراجعه می کند و بعد از آن برای تسکین پوست حساس ایرلندی-اسکاتلندی خود در حمام جو دوسر خیس شده می خوابد. اما نتیجه آزمایشش او را شگفت زده کرد. در خون او مقدار قابل توجهی مواد ضد اشتعال، آفت کش و سوخت جت وجود داشت.

ماجرای سوخت جت در خون مایلز تلر بازیگر «تاپ گان: ماوریک» چیست؟وقتی روز بعد به صحنه فیلمبرداری بر میگردد، همبازی اش تام کروز از او درباره نتایج آزمایشش می پرسید. تلر می گوید وقتی به تام در مورد وجود سوخت جت در خونش گفته است، تام کروز بدون اینکه تعجب کند می گوید: «آره، من باهاش به دنیا اومدم بچه!»

ماجرای سوخت جت در خون مایلز تلر بازیگر «تاپ گان: ماوریک» چیست؟مایلز تلر به همراه گلن پاول، گرگ تارزان دیویس، جی الیس، مونیکا باربارو و لوئیس پولمن به عنوان بخش جدیدی از خلبانان فیلم نقش آفرینی کرده اند. جنیفر کانلی و جون هام نیز دیگر بازیگران این فیلم هستند. وال کیلمر نیز نقش خود را در نسخه اصلی بازی می کند.

بیشتر بخوانید:

تام کروز نوشیدن مشروبات الکلی را سر صحنه فیلم «تاپ گان: ماوریک» ممنوع کرده بود

پرواز جیمز کوردن با جت جنگی فیلم Top Gun همراه با تام کروز + ویدیو