سناتور وارن: “ارز رمزنگاری شده، غیرقابل اعتماد، ویرانگر و خطرناک میباشد.”

سناتور الیزابت وارن (Elizabeth Warren) در جلسه روز سه شنبه که توسط کمیته بانکداری سنای آمریکا(U.S. Senate Banking Committee) برگزار شد، تصویری نسبتاً...

سناتور وارن: “ارز رمزنگاری شده، غیرقابل اعتماد، ویرانگر و خطرناک میباشد.”

سناتور الیزابت وارن (Elizabeth Warren) در جلسه روز سه شنبه که توسط کمیته بانکداری سنای آمریکا(U.S. Senate Banking Committee) برگزار شد، تصویری نسبتاً نامناسب و ترسناک از ارزهای رمزنگاری شده را به تصویر کشید و مشکلات زیادی را که به اعتقاد وی گریبان گیر این صنعت است، بیان کرد:

“یک لیست کامل از مشکلات وجود دارد که شامل فناوری غیرقابل اعتماد، کلاهبرداری، تأثیر مخرب بر آب و هوا میباشد، اما هزینه های غیرقابل پیش بینی زیاد می تواند رمز ارزها را برای افرادی که ثروتمند نیستند بسیار خطرناک کند.”

این نامزد سابق ریاست جمهوری، الیزابت وارن، که از او به عنوان یکی از سوسیالیست ترین سیاستمداران ایالات متحده یاد می شود، می گوید که برای محافظت از سرمایه گذاران معمولی، باید نهادهای نظارتی قدم بردارند.

وارن اشاره کرد که هزینه تعویض توکن ها در شبکه اتریوم در پلتفرم های مالی غیرمتمرکز، یک هفته پیش بیش از 500 دلار بود.

او ادعا می کند که سرمایه گذاران کوچک به دلیل نیاز به پرداخت کمیسیون زیاد به منظور برداشتن پول خود، می توانند بهم بریزند و یا به طور کامل از بین بروند.

قانونگذار ماساچوست همچنین به خرابی کوینبیس (Coinbase) در زمان سقوط بازار در 7 سپتامبر (16 شهریور)، که مانع دسترسی برخی از کاربران به وجوه خود شد، اعتراض کرد.

وارن به بزرگی این تصادف اشاره کرد:

“ظرف چند ساعت ، 400 میلیارد دلار ارزش بازار ناپدید شد.”

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: u.today