آیفون ۱۳ معرفی شد

آیپد نسل ۹آیپد نسل ۹ ارزان‌ترین و به‌نوعی ساده‌ترین تبلت در خانواده آیپدهای اپل به شمار می‌رود. اپل این دستگاه را ویژه‌ی دانش‌آموزان، دانشجویان و برخی...

آیفون ۱۳ معرفی شد

آیپد نسل ۹

آیپد نسل ۹ ارزان‌ترین و به‌نوعی ساده‌ترین تبلت در خانواده آیپدهای اپل به شمار می‌رود. اپل این دستگاه را ویژه‌ی دانش‌آموزان، دانشجویان و برخی مشاغل کاری معرفی کرده چرا که قیمت مناسبی دارد.

آیپد ۹ همانند نسل قبل به دکمه‌ی هوم مجهز شده و همچنان از درگاه لایتنینگ، حاشیه‌های قطور بالا و پایین نمایشگر و لبه‌های گرد بهره می‌برد.

پردازنده این دستگاه تراشه قدرتمند A13 Bionic است که از ۸.۵ میلیارد ترانزیستور با قدرت پردازشی بالا و کاهش مصرف انرژی تا ۴۰ درصد نسبت به تراشه A12 بهره می‌برد.

اپل واچ سری ۷

اپل همچنین در مراسم California Streaming از ساعت هوشمند اپل واچ سری ۷ با نمایشگر ۲۰ درصد بزرگ‌تر رونمایی کرد. این ساعت از تراشه S7 مبتنی بر لیتوگرافی ۵ نانومتری بهره می‌برد.

اپل واچ سری ۷ در دو سایز ۴۰ و ۴۴ میلی‌متری عرضه می‌شود که با بندهای نسل قبل سازگار است.

اپل واچ سری ۷

اپل واچ سری ۷

بر اساس گزاش اپل، ساعت هوشمند اپل واچ سری ۷ به سخت‌ترین شیشه محافظ تجهیز شده است که در برابر ضربه و خط و خش مقاوم است.

اپل واچ سری ۷ با قیمتی مشابه نسل گذاشته به بازار عرضه می‌شود؛ بر این اساس، نسخه ۴۰ میلی‌متری اپل واچ سری ۷ مبتنی بر وای‌فای ۳۹۹ دلار و نسخه سلولار آن ۴۹۹ دلار قیمت دارد.

مدل بزر‌گ‌تر اپل واچ ۴۴ میلی‌متری به ‌ترتیب ۴۲۹ و ۵۲۹ دلار قیمت خواهد داشت.

احتمالا قیمت مدل تیتانیومی این ساعت از ۸۰۰ دلار شروع می‌شود و مدل تمام استیل (بند و بدنه) ۷۵۰ دلار قیمت خواهد داشت. در این میان، برخی مدل‌های مجهز به بندهای چرمی نیز عرضه می‌شوند که قیمتی تا ۱۴۰۰ دلار خواهند داشت.