آنتونی اسکاراموچی درصدد راه اندازی ETF صنعت رمزنگاری و اقتصاد دیجیتال!

اسکای بریج کپتال (SkyBridge Capital)، شرکت سرمایه گذاری جهانی، به سرپرستی آنتونی اسکاراموچی(Anthony Scaramucci)، مدیر سابق ارتباطات کاخ سفید، برای راه...

آنتونی اسکاراموچی درصدد راه اندازی ETF صنعت رمزنگاری و اقتصاد دیجیتال!

اسکای بریج کپتال (SkyBridge Capital)، شرکت سرمایه گذاری جهانی، به سرپرستی آنتونی اسکاراموچی(Anthony Scaramucci)، مدیر سابق ارتباطات کاخ سفید، برای راه اندازی یک صندوق سرمایه گذاری جدید مبتنی بر ارز رمزنگاری شده، اقدام کرد.

First Trust SkyBridge Crypto Industry and Digital Economy ETF شرکت، حداقل 80 درصد از دارایی خالص خود را در شرکت های صنعت رمزنگاری و شرکت های اقتصاد دیجیتال سرمایه گذاری خواهد کرد.

سهم باقیمانده از دارایی ها، به سهام شرکت های صنعت مالی و صنعت فناوری اطلاعات اختصاص می یابد.

این صندوق، مستقیم یا غیرمستقیم در معرض ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین(Bitcoin) و اتریوم(Ethereum) نخواهد بود.

در 6 می(16 اردیبهشت)، شرکت SkyBridge Capital ، یک دفترچه اصلاح شده برای ETF بیت کوین ارسال کرد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده(SEC)، تصمیم خود را در مورد این پیشنهاد تا ماه جولای(تیر) به تعویق انداخت.

پس از راه اندازی صندوق خصوصی اتر (Ether)، اسکاراموچی گفت که این شرکت همچنین برای ETF که ارزش دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ، اتریوم را پیگیری می کند، ثبت می کند.

مشخص نیست که SkyBridge Capital همچنان قصد دارد با این طرح ادامه دهد یا خیر. زیرا دو پیشنهاد ETF اتر در اواخر ماه آگوست(اوایل شهریور)، به طور ناگهانی کنار گذاشته شد.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: u.today